Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
В наличии
Код:002628878
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
| Производитель | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 400 Вт |
| Модуль PFC | пасивний |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 16A |
| OutputCurrent +12V1 | 20A |
| OutputСurrent -12V | 0.1А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
[[ getCurrentDecimal('787') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('786') ]] ₴