Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Потужність | 400 Вт |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputCurrent +12V1 | 22A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 120 х 100 х 60 мм |
Характеристики Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (SFX-400)
Нет в наличии
Код:002630072
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика