Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення Vinga 500W ОЕМ (VPS-500-120)
Нет в наличии
Код:002629966
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення Vinga 500W ОЕМ (VPS-500-120)
| Производитель | |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 14A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputCurrent +12V1 | 40А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 500 Вт |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення Vinga 500W ОЕМ (VPS-500-120)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення Vinga 500W ОЕМ (VPS-500-120)
[[ getCurrentDecimal('1408') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1408') ]] ₴