Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Модуль PFC | активний |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| OutputCurrent +12V1 | 37.5А |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Потужність | 500 Вт |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Тип охолодження | вентилятор |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Захист від | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| OutputСurrent +5V | 20A |
Характеристики Блок живлення Zalman 500W (ZM500-TXII)
В наличии
Код:003155189
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика