Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Бокорізи посилені, L140 mm
| Производитель | |
| Діаметр різу струни, макс. | 1,5 мм |
| Довжина (L) | 140 мм |
| Діаметр зрізу твердого дроту, макс | 2 мм |
| Матеріал ручки | 2-компонентний пластик |
| Діаметр різу дроту середньої твердості, макс. | 3,1 мм |
| Діаметр різу м'якого дроту, макс. | 4 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 5 1/2 дюйма |
| Тип шарніра | Накладенням |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромований |
Читать полностью
Сховати
Описание Бокорізи посилені, L140 mm
Для різання твердого, сталевого і мідного дроту
- Високоякісна інструментальна сталь забезпечує надійне захоплення деталей, точний різ і тривалий термін служби;
- Довгі ріжучі кромки дозволяють різати кабель великого перерізу
- Ергономічна двокомпонентна рукоятка запобігає зісковзуванню інструменту, забезпечує надійну передачу зусилля і створює комфорт в роботі;
- Ріжучі кромки: індуктивне гартування;
- З'єднання: внахльост;
- Робоча частина: хромована.
Отзывы и вопросы о - Бокорізи посилені, L140 mm
0.0
Всего отзывов:0