Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Бокорізи, VDE, L140 mm
| Производитель | |
| Діаметр зрізу твердого дроту, макс | 1,8 мм |
| Довжина (L) | 140 мм |
| Діаметр різу дроту середньої твердості, макс. | 2,5 мм |
| Матеріал ручки | 2-компонентний пластик |
| Діаметр різу м'якого дроту, макс. | 4 мм |
| ISO | 5749 |
| Стандарт EN | 60900 |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромований |
Описание Бокорізи, VDE, L140 mm
Для різання твердого, сталевого і мідного дроту уважкодоступних місцях.
- Призначені для роботи з електрообладнанням під напругою до 1000 В змінного струму та 1500 В постійного струму.
- Високоякісна інструментальна сталь забезпечує точний різ і тривалий термін служби.
- Компактна конструкція робочої частини дозволяє працювати уважкодоступних місцях.
- Ергономічна двокомпонентна рукоятка запобігає зісковзуваннюінструмента, забезпечує надійну передачу зусилля і створює комфортв роботі.
Отзывы и вопросы о - Бокорізи, VDE, L140 mm
0.0
Всего отзывов:0