Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Довжина (L) | 160 мм |
| Діаметр зрізу твердого дроту, макс | 2 мм |
| Діаметр різу дроту середньої твердості, макс. | 2,8 мм |
| Матеріал ручки | 2-компонентний пластик |
| Діаметр різу м'якого дроту, макс. | 4 мм |
| ISO | 5749 |
| Стандарт EN | 60900 |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромований |