Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Будівельний фен Bosch UniversalHeat 600 (0.603.2A6.120)
В наличии
Код:002629461
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Будівельний фен Bosch UniversalHeat 600 (0.603.2A6.120)
| Производитель | BOSCH |
| Вес | 0.53 кг |
| Регулировка температуры | |
| Тип | професійний |
| Потужність | 1800 Вт |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 200 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 3 рівні |
| Функції | формування пластика |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Будівельний фен Bosch UniversalHeat 600 (0.603.2A6.120)
0.0
Всего отзывов:0
Будівельний фен Bosch UniversalHeat 600 (0.603.2A6.120)
[[ getCurrentDecimal('2626') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2626') ]] ₴