Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Будівельний фен Sthor 79320
Нет в наличии
Код:003155657
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Будівельний фен Sthor 79320
| Производитель | |
| Вес | |
| Регулировка температуры | |
| Тип | побутовий |
| Потужність | 2000 Вт |
| Максимальна температура | 550 °C |
| Мінімальна температура | 350 °C |
| Максимальний повітряний потік | 550 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 350 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 2 рівні |
| Функції | усадка термозбіжних трубок |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Будівельний фен Sthor 79320
0.0
Всего отзывов:0