Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Материал | мікрофібра |
| Цвет | |
| Особенности | підкладка з мікрофібри |
| Глибина | 15 мм |
| Тип | чохол |
| Висота | 255 мм |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Ширина | 188 мм |
| Спосіб закриття | магніт |
| Варіант підставки | передбачено |
| Спосіб кріплення | рамка-тримач |
| Діагональ | 11 |
| Сумісність з моделями | Apple iPad Air 11 2024 |
Характеристики Чохол до планшета Armorstandart Smart Case iPad Air 11 2024 Black (ARM74641)
Нет в наличии
Код:003155649
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика