Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Чохол до планшета Armorstandart Smart Case iPad Pro 11 2024 Denim (ARM74642)
В наличии
Код:003156717
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Чохол до планшета Armorstandart Smart Case iPad Pro 11 2024 Denim (ARM74642)
| Производитель | |
| Материал | мікрофібра |
| Цвет | |
| Особенности | підкладка з мікрофібри |
| Тип | чохол |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Сумісність з моделями | Apple iPad Pro 11 2024 |
| Діагональ | 11 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Спосіб закриття | магніт |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Глибина | 15 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Чохол до планшета Armorstandart Smart Case iPad Pro 11 2024 Denim (ARM74642)
0.0
Всего отзывов:0
Чохол до планшета Armorstandart Smart Case iPad Pro 11 2024 Denim (ARM74642)
[[ getCurrentDecimal('666') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('665') ]] ₴