Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Чохол до планшета Pixus Hammer (4897058531534)
В наличии
Код:003159311
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Чохол до планшета Pixus Hammer (4897058531534)
| Производитель | |
| Цвет | |
| Особенности | |
| Тип | обкладинка |
| Сумісність з брендом | Pixus |
| Сумісність з моделями | Pixus Hammer |
| Діагональ | 10.1 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Спосіб кріплення | обкладинка |
| Спосіб закриття | магніт |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 13 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Чохол до планшета Pixus Hammer (4897058531534)
0.0
Всего отзывов:0
Чохол до планшета Pixus Hammer (4897058531534)
[[ getCurrentDecimal('306') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('305') ]] ₴