Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Чохол переноска захиста GEN 3 збільшена для оптики з великими барабанами
| Производитель | Власне виробництво |
| Вес | 450 г |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Высота | 17 см |
| Ширина | 7 см |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 55 см |
| Материал | Кордура |
| Тип | Чехол |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Клапан регулировки внутреннего давления|Укладывается вместе с оптикой|Ручка-лямка в верхней части|Внутренняя фиксация |
Читать полностью
Сховати
Описание Чохол переноска захиста GEN 3 збільшена для оптики з великими барабанами
Сумка переноска для оперативного перенесення захисна Збільшена для оптики з великими барабанами +- 12 см Призначений для оперативного перенесення зброї, захисту оптичного прицілу і каналу ствола від механічних пошкоджень і забруднення. Передбачено кришки на велкро для захисту окулярів. Застібки "фастекс" розташовані з лівого боку для зручності застосування. Елемент чохла для захисту каналу ствола виконаний знімним і за бажання його можна не використовувати. Увесь асортимент дивіться у нас на сайті Особливості переноски Чохол оснащений ручкою для перенесення, велкро-панеллю під патчі та панеллю Молле (Molle), наприклад, для підсумка з магазином гвинтівки. Розміри оптики, яка поміщається всередину 350-600 мм діаметром 80мм і білше. Кордура. Доступні кольори мультикам, олива, койот, вудланд, чорний, піксель. Усередині вшитий ізо,лон 8 мм який захищає оптику від пошкоджень
Отзывы и вопросы о - Чохол переноска захиста GEN 3 збільшена для оптики з великими барабанами
[[ getCurrentDecimal('1480') ]] ₴