Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Дюбель універсальний SHARK PRO 6x35мм
| Производитель | |
| Температурний діапазон застосування, мін./макс. | від -40 до 100 °C |
| Глибина анкерування (h s) | 34 мм |
| Довжина анкера (l) | 35 мм |
| Глибина отвору (t) | 45 мм |
| Необхідний діаметр гвинта, мін./макс. | 4-5 мм |
| Діаметр анкера | 6 мм |
| Номінальний діаметр бура (d 0) | 6 мм |
| Крайова відстань (a r) | 80 мм |
| Матеріал | PA - Поліамід |
| Типове позначення | SHARK PRO |
| Колір | Антрацит |
| Необхідна довжина шурупів/гвинтів (l s) - умова | Товщина деталі, що закріплюється (+ товщина штукатурки/ізоляційного матеріалу) + довжина дюбеля + діаметр гвинта |
Читать полностью
Сховати
Описание Дюбель універсальний SHARK PRO 6x35мм
Універсальний пластиковий дюбель.
- Утворює вузол в пустотілих матеріалах і розширюється в суцільних матеріалах
- Стопорні елементи запобігають провертання дюбеля в отворі
- Завдяки запатентованій голові дюбеля стержень дюбеля утворює вузол при закручуванні гвинта
- Низький крутний момент при установці і високий фіксований крутний момент
- Підходить для попереднього і наскрізного монтажу
Отзывы и вопросы о - Дюбель універсальний SHARK PRO 6x35мм
0.0
Всего отзывов:0