Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Дюбель універсальний ZEBRA SHARK® 8x52мм
| Производитель | |
| Глибина анкерування (h s) | 51 мм |
| Довжина анкера (l) | 52 мм |
| Необхідний діаметр шурупа | 6 мм |
| Мін. необхідний діаметр шурупа | 6 мм |
| Глибина отвору (t) | 60 мм |
| Діаметр анкера | 8 мм |
| Номінальний діаметр бура (d 0) | 8 мм |
| Типове позначення | Анкер Zebra Shark 8, з комірцем |
| Макс. товщина деталі, що прикріплюється (d a) - умова | Залежно від довжини гвинта |
| Матеріал | Поліпропілен - ПП |
| Необхідна довжина шурупів/гвинтів (l s) - умова | Товщина деталі, що закріплюється (+ товщина штукатурки/ізоляційного матеріалу) + довжина дюбеля + діаметр гвинта |
Читать полностью
Сховати
Описание Дюбель універсальний ZEBRA SHARK® 8x52мм
Універсальний дюбель для додаткового кріплення практично в будь-який будівельний матеріал Повністю стійкий до розкладання, впливу атмосферних явищ і старіння Температуростійкість в діапазоні від -40 до +100 ° C Колір: Перламутровий білий Попередньо відформована різьба забезпечує низький крутний момент при установці саморіза WÜPOFAST Поздовжні фіксуючі кромки запобігають провертанню Можна використовувати саморіз одного діаметра, незалежно від застосування Ділянки, що розширюються переплітаються одна з одною або висуваються для примусової фіксації в пустотілих стінах Трьохпелюсткова конструкція для примусової фіксації або фіксації за рахунок тертя Для кріплення рекомендується використовувати саморізи ASSY-D
Отзывы и вопросы о - Дюбель універсальний ZEBRA SHARK® 8x52мм
0.0
Всего отзывов:0