Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Дюбель звукоізоляційний W-SSD/MB 16x66мм
| Производитель | |
| Матеріал | Пластик |
| Необхідний діаметр гвинта (d scr) | 10 мм |
| Макс. термостійкість | 100 °C |
| Діаметр анкера | 16 мм |
| Номінальний діаметр бура (d 0) | 16 мм |
| Мін. термостійкість | -40 °C |
| Діаметр бурта | 42 мм |
| Діаметр бурта x товщина бурта | 42 х 6 мм |
| Товщина бурта | 6 мм |
| Довжина анкера (l) | 66 мм |
| Глибина отвору (t) | 75 мм |
| Необхідний діаметр шурупів по дереву (d scr.wood) | 8 - 10 мм |
| Типове позначення | W-SSD |
| Стійкість до впливу | Атмосферні явища, Солона вода, Хімікати |
| Виконання | З буртиком |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Так |
| Не містить галогенів | Так |
| Не містить силікону | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Дюбель звукоізоляційний W-SSD/MB 16x66мм
Для закріплення елементів, що потребують додаткової звукоізоляції З широким буртиком
Отзывы и вопросы о - Дюбель звукоізоляційний W-SSD/MB 16x66мм
0.0
Всего отзывов:0