Маркетплейс твоей Страны![]()
Довга приталена сітчаста сукня - кремовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003919563
Характеристики Довга приталена сітчаста сукня - кремовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Сезон | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Застібка | без застібки |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Фасон | міді |
| Тканина | Сітка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48см |
| Ширина по стегнам | 38см |
| Ширина по талії/поясу, см | 36см |
| Довжина виробу, см | 132см |
Читать полностью
Сховати
Описание Довга приталена сітчаста сукня - кремовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Довга приталена сітчаста сукня довжини міді — ефектна модель із жіночним силуетом. Матеріал добре розтягується, м’яко облягає фігуру та забезпечує комфорт у носінні. Кругла горловина й довгі рукави додають образу стриманої елегантності, а легке розкльошення донизу створює красиву лінію руху.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Довга приталена сітчаста сукня - кремовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Довга приталена сітчаста сукня - кремовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1420') ]] ₴