Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Дриль електричний ESB 65-13K CLASSIC
| Производитель | |
| Длина кабеля | 2 м |
| Оборотів холостого ходу 1-а / 2-а передача мін./макс. | 0-2800 / 0-0 об/хв |
| Діапазон затискання патрону мін./макс. | 1-13 мм |
| Комплектація | 1X ESB 65-13K Classic<br/>1X Бічна ручка (5817001034)<br/>1X Пластиковий кейс |
| Номінальна напруга | 230 В/змін.струму |
| Корисна потужність | 390 Вт |
| Частота, мін./макс. | 50/50 Гц |
| Номінальна споживна потужність | 650 Вт |
| Клас захисту | Клас захисту II/захисна ізоляція |
Описание Дриль електричний ESB 65-13K CLASSIC
Потужний, компактний і легкий ударний дриль потужністю 650 Вт із швидкозмінним металевим патроном до 13 мм. Швидке свердління та тривалий термін служби інструменту
- Безключовий патрон.
- Для швидкої та комфортної роботи.
- 2 режими роботи.
- Нормальне та ударне (ударне) буріння.
- Ергономічна ручка з гумовою накладкою для зручності використання.
- Електронний перемикач дросельної заслінки з колесом.
- Безступеневе регулювання швидкості.
Дуже стійка додаткова рукоятка з обмежувачем глибини.
- Надійне зчеплення навіть при високому моменті, що крутить.
- Кнопка блокування для подальшого використання.
Отзывы и вопросы о - Дриль електричний ESB 65-13K CLASSIC
0.0
Всего отзывов:0