Маркетплейс твоей Страны![]()
Двобортний приталений піджак із акцентними плечима - пудра цвет, L (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887094
Характеристики Двобортний приталений піджак із акцентними плечима - пудра цвет, L (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | пудра |
| Состояние | |
| Международный размер | |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Фасон | з коміром |
| Тканина | Костюмна тканина |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Піджак |
| Довжина переду виробу, см | M - 71см; L - 73см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 71см; L - 73см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 54см; L - 56см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 47см; L - 49см |
Читать полностью
Сховати
Описание Двобортний приталений піджак із акцентними плечима - пудра цвет, L (є розміри)
Двобортний приталений піджак із акцентними плечима
Двобортний приталений піджак із акцентними плечима — виразна модель, що поєднує класичну елегантність і трендову архітектурність силуету. Завдяки чіткій лінії плечей із поролоновими плечиками піджак формує структурований, впевнений образ та підкреслює поставу. Модель застібається на гудзик, зберігаючи лаконічність і стриману завершеність дизайну.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Двобортний приталений піджак із акцентними плечима - пудра цвет, L (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Двобортний приталений піджак із акцентними плечима - пудра цвет, L (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2060') ]] ₴