Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-500 (EL122100003)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-500 (EL122100003)
| Производитель | |
| Вес | 5.1 кг |
| Материал корпуса | |
| Выходное напряжение | |
| Защита от перегрузки | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Количество выходных розеток | 1 штука |
| Время переключения | |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Потужність повна | 500 VA |
| Потужність активна | 300 Вт |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Вхідна напруга | 160-265 В |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість батарей | без батареї |
| Ємність батарей | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| РК-дисплей | є |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 1 |
| Габарити (ШхВхГ) | 140х180х350 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Описание Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-500 (EL122100003)
Лінійно-інтерактивне ДБЖ безперервної дії з тривалим часом резервування для підключення зовнішніх батарей REAL-EL RESERVE-500 призначено для експлуатації зі свинцево-кислотними необслуговуваними акумуляторними батареями типу AGM з напругою 12 В. Принцип його дії засновано на перетворенні постійного струму зовнішніх батарей у змінний. Форма струму на виході – правильна синусоїда. ОСОБЛИВОСТІ Правильна синусоїда вихідної напруги Безперервна дія з тривалим часом резервування Вмонтований стабілізатор напруги мережі Мікропроцесорне управління Захист від КЗ в підключеному до ДБЖ навантаженні, а також від перевантаження Захист від підвищеної або зниженої напруги мережі Ступінь захисту від зовнішнього впливу IP-20 Самодіагностика при вмиканні Індикація режимів роботи на LCD-дисплеї Час перемикання режимів – менше 4 мсек Функція «автостарт» Низький рівень шуму
Отзывы и вопросы о - Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-500 (EL122100003)
0.0
Всего отзывов:0