Маркетплейс твоей Страны![]()
Джинси багі з декоративним швом - блакитний цвет, 36р (є розміри)
В наличии
Код:003919518
Характеристики Джинси багі з декоративним швом - блакитний цвет, 36р (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | Новое |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | багі |
| Тканина | Джинс |
| Розмір на фото | 34 |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Джинси |
| Ширина по стегнам | 34 - 60см; 36 - 62см; 38 - 64см; 40 - 66см; 42 - 68см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 107см; 36 - 107см; 38 - 108см; 40 - 109см; 42 - 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 77см; 36 - 77см; 38 - 78см; 40 - 79см; 42 - 80см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 35см; 36 - 37см; 38 - 39см; 40 - 41см; 42 - 43см |
Читать полностью
Сховати
Описание Джинси багі з декоративним швом - блакитний цвет, 36р (є розміри)
Джинси багі з декоративним швом — стильна модель у трендовому вільному фасоні, яка дарує максимальний комфорт і додає образу сучасного streetwear настрою. Виріб застібається на блискавку та ґудзик, забезпечуючи зручну посадку та акуратний вигляд на талії. Вільний крій багі створює розслаблений силует і підходить для активного повсякденного носіння.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Джинси багі з декоративним швом - блакитний цвет, 36р (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0