Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Потребляемая мощность | 2150 Вт |
| Вес | 0.88 кг |
| Материал корпуса | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 23 х 15.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22 х 25 х 18 см |
| Вага в упаковці | 1.03 кг |
| Колір | світло-сірий |
Характеристики Електрочайник Ardesto EKL-F17WG
Нет в наличии
Код:002148223
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика