Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Ardesto EKL-F18B
В наличии
Код:002148169
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Ardesto EKL-F18B
| Производитель | ARDESTO |
| Потребляемая мощность | 2150 Вт |
| Вес | 1.15 кг |
| Материал корпуса | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від включення без води |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 23 х 16 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 26 х 16 х 23 см |
| Вага в упаковці | 1.14 кг |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Ardesto EKL-F18B
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Ardesto EKL-F18B
[[ getCurrentDecimal('1075') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1075') ]] ₴