Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Потребляемая мощность | 2150 Вт |
| Вес | 1.17 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 22 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22 х 24 х 19 см |
| Вага в упаковці | 1.46 кг |
| Колір | сріблястий |
Характеристики Електрочайник Ardesto EKL-F200
Нет в наличии
Код:002148520
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика