Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Вес | 3 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | термопот |
| Об'єм | 6 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Кришка | знімна |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 41 х 29 х 29 см |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Колір | чорний |
| Тип, сінк | термопот |
Характеристики Електрочайник Ardesto TP-6BI
Нет в наличии
Код:003157495
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика