Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Bosch TWK4P440
В наличии
Код:002627799
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Bosch TWK4P440
| Производитель | BOSCH |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.4 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Об'єм | 1.7 л |
| Кришка | незнімна |
| Вага в упаковці | 1.7 кг |
| Захист | від перегріву |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Тип | звичайний |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28 х 32.2 х 22.3 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.6 х 23.2 х 15 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Обертання на 360° | є |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Особливості | світловий індикатор |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Bosch TWK4P440
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Bosch TWK4P440
[[ getCurrentDecimal('4300') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4300') ]] ₴