Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.65 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | система швидкого закипання: 200 мл за 45 секунд |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.3 х 20.3 х 18 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 35.3 х 22 х 27 см |
| Вага в упаковці | 2.3 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
Характеристики Електрочайник Braun WK 5115 BK (WK5115BK)
Нет в наличии
Код:002624479
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика