Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.4 кг |
| Материал корпуса | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.6 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 24 х 18 см |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Колір | кремовий |
Характеристики Електрочайник DeLonghi KBL 2001 W
В наличии
Код:003157860
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика