Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Esperanza EKK128R
Нет в наличии
Код:003155960
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Esperanza EKK128R
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Вес | 0.8 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Особливості | світловий індикатор |
| Тип | звичайний |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Колір | червоний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Обертання на 360° | є |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Об'єм | 1 л |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.5 х 19 х 18 см |
| Кришка | незнімна |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Захист | від перегріву |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Esperanza EKK128R
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Esperanza EKK128R
[[ getCurrentDecimal('578') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('578') ]] ₴