Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Gorenje K 17 TRDW
В наличии
Код:003570020
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Gorenje K 17 TRDW
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.3 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | внутрішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2 х 21.5 х 15.8 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Gorenje K 17 TRDW
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Gorenje K 17 TRDW
[[ getCurrentDecimal('1669') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1669') ]] ₴