Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Gorenje K17CLI
В наличии
Код:002149318
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Gorenje K17CLI
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 1850 Вт |
| Материал корпуса | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 30.5 х 23.5 х 22.2 см |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Колір | бежевий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Gorenje K17CLI
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Gorenje K17CLI
[[ getCurrentDecimal('3017') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3016') ]] ₴