Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 1850 Вт |
| Вес | 1.2 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5 х 19 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 17 х 21 см |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
Характеристики Електрочайник Gorenje K17FEII
В наличии
Код:002147978
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика