Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.4 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.7 х 23 х 15.7 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 26.6 х 23 х 18.6 см |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Колір | прозорий |
Характеристики Електрочайник Gorenje K17GDWII
В наличии
Код:002623420
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика