Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Grunhelm EKG-2313
В наличии
Код:002131138
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Grunhelm EKG-2313
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Вес | 1.1 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 2 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Grunhelm EKG-2313
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Grunhelm EKG-2313
[[ getCurrentDecimal('801') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('786') ]] ₴