Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Grunhelm EKS-2020
В наличии
Код:002631474
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Grunhelm EKS-2020
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 0.9 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | внутрішній |
| Особливості | світловий індикатор |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 21 х 16.8 см |
| Обертання на 360° | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 х 19 х 14.8 см |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Тип | звичайний |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Об'єм | 1.8 л |
| Кришка | незнімна |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага в упаковці | 0.9 кг |
| Захист | від перегріву |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Grunhelm EKS-2020
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Grunhelm EKS-2020
[[ getCurrentDecimal('561') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('561') ]] ₴