Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Grunhelm GTP352S
В наличии
Код:003158911
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Grunhelm GTP352S
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Вес | 2.1 кг |
| Материал корпуса | |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 3.5 л |
| Тип | термопот |
| Тип, сінк | термопот |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип нагрівального елемента | термоблок |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.7 х 23 х 23 см |
| Захист | від перегріву |
| Кришка | незнімна |
| Автовідключення при закипанні води | є |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Grunhelm GTP352S
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Grunhelm GTP352S
[[ getCurrentDecimal('2199') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1891') ]] ₴