Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Hölmer HKS-212S
Нет в наличии
Код:002130339
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Hölmer HKS-212S
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 0.78 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | внутрішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.8 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 20.3 х 16.5 см |
| Вага в упаковці | 0.85 кг |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Hölmer HKS-212S
0.0
Всего отзывов:0