Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 0.72 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Вага в упаковці | 0.94 кг |
| Захист | від перегріву |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Кришка | незнімна |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Обертання на 360° | є |
| Об'єм | 1.7 л |
| Колір | темно-сірий |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 21 х 20 х 17 см |
| Тип | звичайний |
| Особливості | світловий індикатор |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
Характеристики Електрочайник MPM MCZ-85/G1
Нет в наличии
Код:002149332
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика