Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Вес | 2.2 кг |
| Материал корпуса | |
| Тип | термопот |
| Об'єм | 4 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | терморегулятор |
| Встановлення температури нагрівання | 98°C |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.4 х 28.7 х 21.7 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 35.7 х 23.5 х 30.5 см |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Колір | чорний |
| Тип, сінк | термопот |
Характеристики Електрочайник Panasonic NC-EG4000KTS
Нет в наличии
Код:002149583
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика