Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Вес | 2.2 кг |
| Материал корпуса | |
| Тип | термопот |
| Об'єм | 4 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підтримка температури |
| Довжина кабелю | 1.33 м |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 34 х 24 х 30 см |
| Вага в упаковці | 2.5 кг |
| Колір | білий |
| Тип, сінк | термопот |
Характеристики Електрочайник Panasonic NC-EG4000WTS
Нет в наличии
Код:002630503
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика