Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Philips HD9318/00
В наличии
Код:002151434
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Philips HD9318/00
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 0.89 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від включення без води |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Додаткові характеристики | мікрофільтр: 200 мкм |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити (ВхШхГ) | 253 х 233 х 160 мм |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25 x 22.6 x 19 см |
| Вага в упаковці | 1.22 кг |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Philips HD9318/00
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Philips HD9318/00
[[ getCurrentDecimal('1839') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1839') ]] ₴