Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Philips HD9339/80
В наличии
Код:002151426
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Philips HD9339/80
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.15 кг |
| Материал корпуса | Скло; Нержавіюча сталь |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Захист | від перегріву |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.8 х 23.3 х 14.6 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22.8 х 22.8 х 31 см |
| Вага в упаковці | 1.72 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Philips HD9339/80
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Philips HD9339/80
[[ getCurrentDecimal('2934') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2934') ]] ₴