Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Redmond RK-M287X
В наличии
Код:002148175
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Redmond RK-M287X
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 2150 Вт |
| Вес | 0.85 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Тип | звичайний |
| Обертання на 360° | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 х 21 х 15.5 см |
| Кришка | незнімна |
| Об'єм | 1.7 л |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | книга рецептів чаю |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Вага в упаковці | 1.06 кг |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22 х 21 х 17.5 см |
| Особливості | відсік для зберігання шнура |
| Фільтр від накипу | зйомний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Redmond RK-M287X
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Redmond RK-M287X
[[ getCurrentDecimal('1065') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1065') ]] ₴