Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Вес | 2.4 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | термопот |
| Об'єм | 3.5 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | захист від протікань |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 26 х 19 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28 х 21 х 32 см |
| Вага в упаковці | 2.62 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Тип, сінк | термопот |
Характеристики Електрочайник Rotex RTP352-S
В наличии
Код:002148606
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика