Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.15 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | внутрішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від включення без води |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.2 х 21.8 х 15.1 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 29.8 х 20.4 х 18.4 см |
| Вага в упаковці | 1.65 кг |
| Колір | темно-сірий |
Характеристики Електрочайник Tefal KI583E10
Нет в наличии
Код:002129891
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика