Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Tefal KO200130
Нет в наличии
Код:002151643
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Tefal KO200130
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.4 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.3 х 22.7 х 16.3 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23.3 х 16.3 х 22.7 см |
| Вага в упаковці | 1.46 кг |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Tefal KO200130
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Tefal KO200130
[[ getCurrentDecimal('2047') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2047') ]] ₴