Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електролобзик Black&Decker 650 Вт, 3100 ход/хв (BES610)
В наличии
Код:003155458
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електролобзик Black&Decker 650 Вт, 3100 ход/хв (BES610)
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Вес | 2.2 кг |
| Тип | побутовий |
| Частота ходу пильного полотна | 1000 - 3100 об/хв |
| Хід пилки | 19 мм |
| Глибина пропила в металах | 15 мм |
| Глибина пропила в деревині | 90 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 45° |
| Напруга | 220 В |
| Кількість режимів маятникового ходу | 3 |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | система пиловидалення |
| Також шукають | для металу |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електролобзик Black&Decker 650 Вт, 3100 ход/хв (BES610)
0.0
Всего отзывов:0
Електролобзик Black&Decker 650 Вт, 3100 ход/хв (BES610)
[[ getCurrentDecimal('4010') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4005') ]] ₴