Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електролобзик Tekhmann TJS-950 L (850984)
В наличии
Код:002629475
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електролобзик Tekhmann TJS-950 L (850984)
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Вес | 3.1 кг |
| Тип | побутовий |
| Частота ходу пильного полотна | 0 - 3000 об/хв |
| Глибина пропила в деревині | 150 мм |
| Глибина пропила в металах | 8 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Рівень потужності звуку | 110 дБ |
| Напруга | 220-240 В |
| Кількість режимів маятникового ходу | 3 |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | регулювання числа обертів |
| Також шукають | для металу |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електролобзик Tekhmann TJS-950 L (850984)
0.0
Всего отзывов:0
Електролобзик Tekhmann TJS-950 L (850984)
[[ getCurrentDecimal('4422') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4417') ]] ₴