Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електролобзик Зеніт " ПРОФІ"ЗПЛ-950 МР (849166)
В наличии
Код:002629507
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електролобзик Зеніт " ПРОФІ"ЗПЛ-950 МР (849166)
| Производитель | Зеніт |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Вес | 2 кг |
| Тип | професійний |
| Частота ходу пильного полотна | 0 - 3000 об/хв |
| Глибина пропила в металах | 10 мм |
| Глибина пропила в деревині | 110 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Напруга | 220-240 В |
| Кількість режимів маятникового ходу | 3 |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | регулювання числа обертів |
| Також шукають | для металу |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електролобзик Зеніт " ПРОФІ"ЗПЛ-950 МР (849166)
0.0
Всего отзывов:0
Електролобзик Зеніт " ПРОФІ"ЗПЛ-950 МР (849166)
[[ getCurrentDecimal('3410') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3410') ]] ₴