Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | Зеніт |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Вес | 2.7 кг |
| Тип | професійний |
| Частота ходу пильного полотна | 0 - 3000 об/хв |
| Глибина пропила в металах | 10 мм |
| Глибина пропила в деревині | 110 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Напруга | 220-240 В |
| Кількість режимів маятникового ходу | 3 |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | регулювання числа обертів |
| Також шукають | для металу |
Характеристики Електролобзик Зеніт ЗПЛ-950 профи (в кейсе) (834280)
Нет в наличии
Код:002629484
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика